Загрузка...

Kravu apdrošināšana

Kravu pārvadāšanai jebkurā attālumā vienmēr ir bojājuma, pazušanas vai nozaudēšanas riski. Nav svarīgi, pa kādu maršrutu un cik tuvu vai tālu jūs piegādājat kravu. Nepatikšanas var notikt jebkurā posmā, un no tā iepriekš nevar izsargāties.

Vairāk nekā 9 gadu laikā pārvadājumu organizēšanā, darbā ar noliktavām un konteineru pārpakošanu uzņēmums “DIOS Logistic” ir saskāries ar virkni kravas bojājumu risku. Tomēr pateicoties tam, ka uzņēmuma atbildībai ir ekspeditora brīvprātīgās apdrošināšanas polise, jūs varat droši uzticēt savas kravas mūsu uzņēmumam. Minēsim dažus faktus:

— kopējais polises limita apjoms – 500 000 eiro;

— ir apdrošināti gandrīz visi iespējamie riski (zudumi, kravas bojājumi, atbildība par trešajām personām u.c.);

— apdrošināšanas polise attiecas uz visiem pārvadājumu veidiem un kravu operācijām (pārpakošana, apstrāde noliktavā, pārkraušana no viena transportlīdzekļa un citu).

Tomēr bieži ir tā, ka polises standarta nosacījumi nesniedz 100% aizsardzību. Šajā gadījumā mūsu speciālisti veic risku novērtēšanu un sniedz rekomendāciju par kravas papildu apdrošināšanu (ir virkne gadījumu, kuros tas ir nepieciešams). Šādā gadījumā mēs varam piedāvāt ļoti izdevīgus apdrošināšanas tarifus, kā arī pietiekami elastīgus polises noformēšanas noteikumus. Mēs noformējam apdrošināšanas polises 20 minūšu laikā pēc pieteikuma saņemšanas un apdrošinām šādas kravu kategorijas:

— alkohols uz citas akcīzes kravas;

— iekārtas;

— kuterus, laivas un citu rekreācijas tehniku;

— mēbeles;

— jebkuru citu produkciju, kuras vērtība pārsniedz 10 eiro par kilogramu.