Загрузка...

Kravas pārvadājumi no Eiropas uz Krieviju

Uzņēmums “Dios Logistic” sniedz kravas pārvadājumu pakalpojumus no Eiropas uz Krieviju un pretējā virzienā. Galvenie virzieni – Polija, Vācija, Čehija, Lietuva, Latvija, Bulgārija, Somija, Francija, Spānija u.c. Mūsu uzņēmumā izveidota atstrādāta un pārbaudīta shēma kravas piegādei uz visām Eiropas valstīm. Mūsu klienti ir pasaulē pazīstamas organizācijas, kas uztic mums savu produkciju un saņem izdevīgus sadarbības nosacījumus. Ilggadējā pieredze palīdz mums strādāt bez aizkavējumiem un piegādāt kravu precīzi paredzētajā laikā un vietā.

Partnerība ar klientiem notiek pakāpeniski pa posmiem:

  • pārvadājamo kravu īpatnību iepriekšēja saskaņošana;
  • preču iekraušana kravas automašīnās;
  • muitas formalitāšu noformēšana;
  • kravas autopārvadājumi uz noteikto vietu;
  • pārvadājamās produkcijas izkraušana un tās stāvokļa pārbaude.

Visos sadarbības posmos mēs veicam kravas pārvadājumu kontroli. Katra automašīna rūpīgi tiek pārbaudīta pirms došanās tālāk.

Uzņēmumam ir autoparks ar mūsdienīgām kravas automašīnām. Ir pieejamas klasiskās kravas automašīnas (fūres), kravas mašīnas ar saldējamām piekabēm, kravas mašīnas ar hermētisku kravas kasti, kravas mašīnas ar cisternām u.c. Automašīnu tehniskā apkope tiek veikta regulāri, tāpēc nav iespējami bojājumi transportēšanas laikā. Uzņēmuma “DIOS Logistic” veiktie starptautiskie kravu pārvadājumi Eiropā atbilst pasaules standartiem.

Autopārvadājumu iespējamo valstu saraksts ir milzīgs. Ir iespējams pasūtīt piegādi no Maskavas uz Somiju vai Rietumeiropu (Spāniju, Lielbritāniju, Franciju).

Piegādes varianti

Uzņēmumā “Dios Logistic” ir iespējams gan vienas reizes kravas automašīnas pārvadājums uz Eiropu, gan kopējs patstāvīgs darbs. Otrajā gadījumā mēs piedāvājam īpaši izdevīgus sadarbības nosacījumus. Iepriekš jāsaskaņo maršruti, termiņi, kravu veidi un citas pārvadājuma īpatnības. Mēs sadarbojamies ar pazīstamiem Eiropas un KF uzņēmumiem.

Pateicoties mūsdienīgam autoparkam, mēs strādājam ar dažādām kravām:

  • apģērbi un apavi;
  • pārtikas produkti un dzērieni;
  • alkoholiskie produkti;
  • augļi, dārzeņi un cita lauksaimniecības produkcija;
  • dzīvnieku barība u.c.

Autopārvadājumos tiek ievērotas noteiktu preču transportēšanai nepieciešamās prasības. Piemēram, alkoholam nepieciešams uzturēt optimālu temperatūras režīmu, ko mūsu kravas automašīnas var izpildīt bez īpašām grūtībām.

Kravas pārvadājumi no Eiropas uz Maskavu, izmantojot mūsu uzņēmumu, ir droši un izdevīgi. Ilggadēja pieredze, kvalificēti šoferi un pārdomāts autoparks – tās ir mūsu labākās īpašības. Lai saņemtu papildu konsultāciju un noformētu pasūtījumu, piezvaniet uz norādītajiem tālruņiem. Menedžeri sniegs jums jaunāko informāciju un savu palīdzību.