Загрузка...

Dzīvnieku barības un premiksu izgatavošanas produktu pārvadājumi

Šobrīd lauksaimniecībā ir nebijusi izaugsme, kas saistīta ar iedzīvotāju skaita pieaugumu, kuri patērē vairāk pārtikas produktu. Tāpēc liela nozīme ir agrārās ekonomikas lopkopības sektoram.

Uzņēmumam “DIOS Logistic” ir milzīga pieredze ar lopkopību un veterināriju saistītas produkcijas pārvadāšanā. Mēs pārvadājam:

  • produktus kombinētās lopbarības (kombikormu) un premiksu izgatavošanai (sausie tauki, proteīnu saturošie produkti, piemēram, zivju un kaulu milti, eļļas augu izspaidas);
  • sabalansētas barības izveidošanas produktus (aminoskābes, fermentus, vitamīnus), piemēram, lizīnu, treonīnu, fitāzes pekozīmu un holīna hlorīdu;
  • dzīvnieku aprūpes un higiēnas produktus (dezinfekcijas līdzekļus);
  • citus veterinārijas un dzīvnieku aprūpes produktus.

Kāpēc jāizvēlas tieši mūs?

“DIOS Logistic” ir profesionāļu komanda, kam jau gandrīz 10 gadus ir pieredze jebkuras produkcijas pārvadāšanā, kas var būt saistīta ar dzīvnieku barību un aprūpi. Mēs zinām ritošā sastāva, plombēšanas un dokumentu noformēšanas specifiku un prasības. Uzņēmumam ir pārvadājumu pieredze jebkura apjoma kravu nosūtīšanai, sākot no lieliem dzelzceļa vagoniem un beidzot ar nelielu kravas daudzumu operatīvu nosūtīšanu ar aviotransportu.

Mūsu uzņēmums sadarbojas ar noliktavām, kam ir atļauja veterināro un ražošanas kravu apstrādei un uzglabāšanai. Galvenie reģioni, kuros atrodas izejvielu, barošanas un dzīvnieku apkopes produktu ražotāji, atrodas ASV, Rietumeiropas valstīs, kā arī Dienvidaustrumāzijā (Ķīnā, Indonēzijā un Malaizijā). Mēs varam piedāvāt šādus piegādes variantus:

  • autopārvadājumi no Eiropas uz Krieviju (šajā gadījumā piegāde ir ātra un krava tiek kontrolēta visa ceļa garumā);
  • piegāde ar jūras transportu Rīgas ostā, bet tālāk konteiners tiek nogādāts jebkurā Krievijas vietā (šajā gadījumā tiek saglabāta oriģinālā ražotāja veterinārijas plomba un netiek tērēts laiks kravas pārkraušanai no konteinera citā transportlīdzeklī);
  • piegāde ar jūras vai autotransportu uz konsolidēto veterināro noliktavu Rīgā, nepieciešamības gadījumā tiek veikta kravas apstrāde noliktavā (preču partijas formēšana, aprakstu līmēšana, dokumentu pārbaude un noformēšana). Pēc nepieciešamo procedūru veikšanas nosūtām kravu saņēmējam ar automašīnām vai dzelzceļa transportu.

Protams, nevajag aizmirst arī par mūsu mazajiem draugiem. “DIOS Logistic” ir liela pieredze fasēto suņu, kaķu, zivju un jebkuru citu mājdzīvnieku barības pārvadāšanā. Tā kā šie produkti ir obligāti jāsertificē veterinārajā dienestā, tad arī pārvadājumos tiem jāsaglabā noteikti nosacījumi, īpaši tad, kad tiek mainīts transportlīdzeklis (piemēram, pārkraušanas laikā). Tālākajam pārvadājumam jānoformē pirmseksporta sertifikāts, uz kuru balstoties pēc tam tiek noformēti veterinārie sertifikāti. Pārkraušana arī jāveic tikai specializētā noliktavā.

Mūsu uzņēmums jums var sniegt visus šos pakalpojumus.