DIOS
   

Реквизиты

“DIOS Logistic” SIA
Riga, Maskavas 240-3,
LV-1063
Reg.Nr. 40103193974
Tel: +371 67142930
+371 67142934
Fax:+371 67142933
e-mail: dios@dios.lv
skype: dios.lv

VIRSGABARĪTA KRAVU PĀRVADĀJUMI

VIRSGABARĪTA KRAVU PĀRVADĀJUMI

Kompānija piedāvā pakalpojumus smagsvara un virsgabarīta kravu transportēšanā Latvijas teritorijā un ārpus tās: Krievijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Polijā un citās valstīs. Atkarībā no maršruta pārvadājumus iespējams veikt ar auto, dzelzceļa vai jūras transportu. Mūsu speciālisti organizēs visu virsgabarīta kravu transportēšanas ciklu: nepieciešamo atļauju saņemšanu, atbilstoša autotransporta piemeklēšanu, virsgabarīta kravas stiprināšanu, organizēs pārkraušanu ostās vai dzelzceļa stacijās, nodrošinās kravas eskortēšanu un apdrošināšanu.

   Mēs sniedzam pakalpojumus šādu kravu transportēšanā:

·         ceļu būves mašīnas – asfalta klājēji, ceļa veltņi, greideri u. c.;

·         būvtehnika – ekskavatori, celtņi, buldozeri u. c.

·         lauksaimniecības tehnika – traktori, kombaini, kultivatori u. c.;

·         ražošanas iekārtas;

·         peldlīdzekļi – laivas, jahtas, kuteri u. c.;

·         metāla un dzelzsbetona konstrukcijas:

·         citas virsgabarīta kravas ar masu virs 200 tonnām.

Lai organizētu pārvadājumu, klientam nepieciešams tikai veikt pasūtījumu. Visu pārējo izdarīsim mēs. Sekmīgas transportēšanas garants ir prasmīgi izpildītie sagatavošanas darbi, kas iekļauj sevī iepriekšēju trases apsekošanu, maršruta izstrādi, pārvadāšanai nepieciešamos saskaņojumu un atļauju saņemšanu, kravas stiprināšanas sistēmas izstrādi, optimāla transportlīdzekļa izvēli un t. t.

Nereti optimāls maršruts paredz ne tikai auto, bet arī jūras vai upju transporta izmantošanu. Tādos gadījumos, veicot smagsvara kravu transportēšanu, mēs kombinējam autotransportu un fraktētus kuģus vai dzelzceļa transportu. Rūpīgi izplānots maršruts izslēdz liekās pārkraušanas un ļauj piegādāt kravu maksimāli īsā laikā.

Virsgabarīta kravas pieprasa īpašu pieeju to transportēšanai. Katrai kravai ir savi gabarīta izmēri, svars un konfigurācija. Tāpēc katrreiz veicami individuāli aprēķini. Darba pirmajā posmā speciālists izbrauc objekta apskatei un nosaka kravas galvenos parametrus. Uz iegūtās informācijas pamata tiek noteikts izkraušanas un izkraušanas veids un nepieciešamie mehanizācijas līdzekļi. Tiek piemeklēts atbilstošas ietilpības un kravnesības transportlīdzeklis. Pēc tam nepieciešams sagatavot virsgabarīta kravu izvietošanas shēmas uz transportlīdzekļa platformas, aprēķināt aksiālās slodzes un izstrādāt stiprināšanas shēmu. Ja kravas stiprināšanai nepieciešami speciāli papildus līdzekļi, tad jāizstrādā projekta dokumentācija un jāpasūta stiprināšanas detaļu izgatavošana. Smagsvara un virsgabarīta kravu transportēšanas sagatavošanas darbu beigu posmā tiek izstrādāts kustības maršruts un sagatavota projekta dokumentācija maršruta saskaņošanai valsts institūcijās.

Pateicoties vērtīgai pieredzei virsgabarīta kravu pārvadājumu organizēšanā sagatavošanas darbiem un atļauju dokumentācijas saskaņošanai nepieciešams samērā īss laiks. Prasmīga darbu organizēšana garantē drošu virsgabarīta kravu transportēšanu.

 

Ваше имя
Телефон
E-mail
Пункт отправления
Пункт назначения
Описание груза и комментарии
  Создание сайта - Seoweb