DIOS
   

Реквизиты

“DIOS Logistic” SIA
Riga, Maskavas 240-3,
LV-1063
Reg.Nr. 40103193974
Tel: +371 67142930
+371 67142934
Fax:+371 67142933
e-mail: dios@dios.lv
skype: dios.lv

Par mums

Kompānija DIOS LOGISTIC SIA ir dibināta 2008. gadā Rīgā.

Šodien DIOS Logistic SIA uzņēmums dinamiski attīstās.

Mūsu darbinieki – tā ir profesionāļu saliedēta komanda, kuras dalībnieki ir ieinteresēti DIOS LOGISTIC SIA darbības pamatmērķa sasniegšanā, risinot konkrētus uzdevumus, kuros ietilpst augstas kvalitātes, konkurētspējīgu un inovatīvu pakalpojumu sniegšana mūsu klientiem transporta un ekspedīcijas jomā. 

DIOS LOGISTIC SIA ir samērā neliela kompānija, kas ļauj mums elastīgi reaģēt uz visām tirgū notiekošām pārmaiņām un, veicot starptautiskos kravu pārvadājumus, respektēt mūsu klientu visas vēlmes.

Mēs nodrošinām kravu pārvadājumus ar visiem transporta veidiem, tāpat arī veicam virsgabarīta kravu pārvadājumus, kombinētus pārvadājumus, sniedzam noliktavas pakalpojumus, veicam salikto kravu konsolidāciju, kravu apdrošināšanu un visu pavaddokumentu noformēšanu, nodrošinot kravu piegādi visā Eiropas teritorijā: no Portugāles, Īrijas un Norvēģijas līdz attālākiem Krievijas un Kazahstānas reģioniem un atpakaļvirzienā.

Kompānijai ir sekmīga pieredze dažādu kravu transportēšanā, tostarp: pārtikas produktu un alkoholisko dzērienu, bīstamo kravu, koksnes, metāla, būvmateriālu u. c.  

Ваше имя
Телефон
E-mail
Пункт отправления
Пункт назначения
Описание груза и комментарии
  Создание сайта - Seoweb