DIOS
   

Реквизиты

“DIOS Logistic” SIA
Riga, Maskavas 240-3,
LV-1063
Reg.Nr. 40103193974
Tel: +371 67142930
+371 67142934
Fax:+371 67142933
e-mail: dios@dios.lv
skype: dios.lv

JAUKTIE PĀRVADĀJUMI

JAUKTIE PĀRVADĀJUMI 

Jauktie pārvadājumi – tas labākais risinājums kravu ātrai un drošai piegādei.

Kopējā kravu pārvadājumu sistēmā jauktajiem (multimodāliem) pārvadājumiem ir atvēlēta īpaša vieta. Jaukto pārvadājumi īpatnību veido tas, ka kravu piegāde no iekraušanas vietas līdz galapunktam veicama nevis ar vienu transporta veidu, bet ar vairākiem. Turklāt dzelzceļa, gaisa, auto, upju un jūras transports izmantojams visdažādākās kombinācijās.

Multimodālo pārvadājumu galveno priekšrocību veido iespēja izstrādāt maksimāli efektīvu transportēšanas shēmu. Dažādu transporta veidu izmantošana ļauj izvēlēties īsākus un ērtākus maršrutus, kas būtiski samazina transportēšanas laiku.

Mūsdienās pieņemts atšķirt multimodālos un intermodālos pārvadājumus. Būtībā, gan pirmie, gan otrie ietilpst jaukto pārvadājumu kategorijā, jo paredz vismaz divu transporta veidu izmantošanu. Intermodālo pārvadājumu vienīgā atšķirība ir tā, ka visā kustības ceļā krava tiek transportēta vienā kravas vienībā, kura var būt konteineris, noņemamā automašīnas virsbūve, treilers u. c. Tas ir, intermodālie pārvadājumi noris bez kravas pārkraušanas, jo no viena transportlīdzekļa citā tiek pārvietots tikai konteineris vai kāda cita kravas vienība. Savukārt multimodālie pārvadājumi var būs saistīti ar kravas vairākkārtēju pārkraušanu.

Neatkarīgi no paveida visus jauktos pārvadājumus raksturo vienota darbu organizācijas un koordinācijas centra esamība, kurš izstrādā un kontrolē kravas kustības loģistikas shēmu, un atseko kravu visos tās transportēšanas posmos. Jaukto pārvadājumu organizatora uzdevumos ietilpst maršruta optimizācija, izvēloties vispiemērotākos transporta veidus, un visu piegādes un pārkraušanas posmu organizācija, bet vajadzības gadījumā arī kravas īslaicīgas uzglabāšanas nodrošināšana tās pārkraušanas punktos.

Multimodālie un intermodālie pārvadājumi ļauj nodrošināt kravas piegādi „no durvīm līdz durvīm”. Turklāt kravas nosūtītājam nav jārūpējas par transportēšanas veida izvēli, vienošanos panākšanu ar dažādiem transporta uzņēmumiem, kravas pārkraušanas un īslaicīgas uzglabāšanas nodrošināšanu. Visus ar kravas piegādi saistītos darbu uzņemas kompānija – pārvadātājs, turklāt visam kustības ceļam tiek noformēts vienots kravas pavaddokuments.

Multimodālie pārvadājumi ļauj organizēt optimālu transportēšanu jebkādiem kravas veidiem: konteineru, beramkravu, salikto, virsgabarīta kravu u. c. Kompānija – pārvadātājs garantē individuālu pieeju katram pasūtījumam. Tas nozīmē, ka kravas kustības shēma tiks izstrādātas tā, lai nodrošinātu maksimāli ātru un ekonomisku transportēšanu, un nekaitējot pārvadāšanas augstai kvalitātei. Kravas kontrole pārvadāšanas laikā ļauj atsekot tās kustību katrā ceļa posmā un, vajadzības gadījumā, koriģēt transportēšanas shēmu.

Ваше имя
Телефон
E-mail
Пункт отправления
Пункт назначения
Описание груза и комментарии
  Создание сайта - Seoweb