DIOS
   

Реквизиты

“DIOS Logistic” SIA
Riga, Maskavas 240-3,
LV-1063
Reg.Nr. 40103193974
Tel: +371 67142930
+371 67142934
Fax:+371 67142933
e-mail: dios@dios.lv
skype: dios.lv

JŪRAS PĀRVADĀJUMI

Kompānija DIOS Logistic sniedz pilnu pakalpojumu klāstu, kas saistīti ar kravu jūras pārvadājumiem. Pateicoties tam, ka kompānija atrodas Rīgā (Latvija), kur ir plaši attīstīta loģistikas infrastruktūra, mēs spējam rast visoptimālākos risinājumus visu veidu kravu pārvadājumiem.

Jūras pārvadājumi ir ļoti izdevīgi, pirmkārt, tā saucamo ģenerālkravu transportēšanai. Tās ir jebkādas iepakotas gabalkravas, kas tiek pārvadātas uz kuģiem saliktās partijās, tas ir, standartveida konteineros (20'', 40'' dc un 40'' HC). Jūras pārvadājumu vērtīgākā priekšrocība ir to zemā cena līdztekus pietiekoši augstai kravas saglabāšanas un piegādes drošībai.

Vēl vienu priekšrocību veido konteinera universālums un izturīga metā konstrukcija. Šīs īpašības ļauj ātri un precīzi aprēķināt kravas izvietojumu konteinerī, garantējot kravas saglabāšanu un viengabalainību.

Turklāt, pateicoties konteineru universālumam kravas iespējams pārvadāt dažādiem transporta veidiem, tām paliekot kravas telpā, kas būtiski paātrina kravu apstrādi ceļa starpposmos – dzelzceļa terminālos, ostās, īslaicīgas uzglabāšanas noliktavās. Līdzās ģenerālkravām ir arī speciālas kravas, tādas kā virsgabarīta, lejamkravas, ātri bojājošās kravas vai tās, kuras pieprasa noteikta temperatūras režīma uzturēšanu, un t. t. Tādu kravu pārvadāšanai ir paredzēti specializēti konteineri (refrižeratoru konteineri, tankkonteineri, open-top konteineri, ventilējamie konteineri un t. t.).

Kompānija DIOS Logistic aktīvi izmanto Rīgas Brīvostas visas priekšrocības, sadarbojoties ar kuģniecībām, dzelzceļa termināliem, noliktavām un pārvadātājiem – partneriem, līdz ar ko mūsu kompānija var piedāvāt ļoti izdevīgus tarifus kravu jūras pārvadājumiem, kuru ģeogrāfija ir ārkārtīgi paša – no Dienvidamerikas un Ziemeļamerikas rietumu puslodē līdz Tokijai austrumos, no Arhangeļskas ziemeļos līdz Jaunzēlandei dienvidos.

Kompānijas darbinieku augstais profesionālisms, pārvadāšanas procesa un likumdošanas pamatīgas zināšanas ļauj ātri un precīzi apstrādāt kravas un noformēt dokumentus, tādejādi jūsu kravas vienmēr tiks apstrādātas operatīvi, kvalitatīvi un pareizi.

Ja vēlaties uzdot mūsu speciālistiem kādu jautājumu vai iesniegt pieteikumu, lūdzam aizpildīt zemāk redzamu vienkāršu veidlapu. 

Ваше имя
Телефон
E-mail
Пункт отправления
Пункт назначения
Описание груза и комментарии
  Создание сайта - Seoweb