DIOS
   

Реквизиты

“DIOS Logistic” SIA
Riga, Maskavas 240-3,
LV-1063
Reg.Nr. 40103193974
Tel: +371 67142930
+371 67142934
Fax:+371 67142933
e-mail: dios@dios.lv
skype: dios.lv

DZELZCEĻA PĀRVADĀJUMI

DIOS Logistics – dzelzceļa pārvadājumu pilns komplekss.

 

Latvijai ir izdevīgs ģeogrāfiskais stāvoklis – tā atrodas Baltijas jūras krastā un Baltijas valstu teritorijas pašā centrā. Valsti šķērso tā saucamais Pirmais Krētas koridors, līdz ar ko Latvija veido savdabīgu tiltu starp Eiropu un NVS valstīm, bet, pateicoties attīstītai ostu infrastruktūrai, paveras lieliskas iespējas kravu transportēšanai, kuras tiek piegādātas ar jūras transportu no visām pasaules malām. Tieši tāpēc kompānija „DIOS logistic” spēj piedāvāt pilnu pakalpojumu kompleksu, kas saistīti ar kravu dzelzceļa pārvadājumiem.

Pateicoties profesionāļu saliedētai komandai kompānija „DIOS logistic” sekmīgi attīsta dzelzceļa pārvadājumus starp Eiropas un NVS valstīm, veicot dažādu kravu pārkraušanu terminālos, tādu kā: lopbarība, auto riepas, būvmateriāli, ogles, alkoholiskie dzērienu u. t. t. Īpaša vieta kompānijas darbībā pieder virsgabarīta kravu pārvadājumiem. Pateicoties kompānijas izveidotajam plašajam aģentu un pārstāvju tīklam kompānija spēj nodrošināt kravu transportēšanu „no durvīm līdz durvīm” dažādu valstu lielākajās pilsētās, tostarp: Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Uzbekistānā un citās NVS valstīs.

Jūs variet saņemt mūsu speciālistu konsultācijas, sazinoties ar e-pasta palīdzību vai pa telefonu, tāpat jūs variet izmantot zemāk sniegto veidlapu, aizpildot to.

 

Ваше имя
Телефон
E-mail
Пункт отправления
Пункт назначения
Описание груза и комментарии
  Создание сайта - Seoweb