DIOS
   

Реквизиты

“DIOS Logistic” SIA
Riga, Maskavas 240-3,
LV-1063
Reg.Nr. 40103193974
Tel: +371 67142930
+371 67142934
Fax:+371 67142933
e-mail: dios@dios.lv
skype: dios.lv

AUTOPĀRVADĀJUMI

DIOS Logistic – Starptautiskie kravu autopārvadājumi

Mūsdienās, kā nekad agrāk, bizness pieprasa ciešu sadarbību ar ārvalstu kompānijām. Kravu autopārvadājumi ir viegli piekļūstami katram uzņēmējam, it īpaši, ja šos pārvadājumus veic uzticams un drošs pārvadātājs.

Starptautiskie autopārvadājumi ļauj ietaupīt darba resursus un naudas līdzekļus, atbrīvo uzņēmējus no daudzām raizēm. Mūsu kompānija jau sen darbojas transporta pakalpojumu tirgū, tāpēc iegūtā pieredze ļauj mums garantēt saviem klientiem operatīvu un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu.

Mēs piedāvājam kravu autopārvadājumus visas Eiropas teritorijā, Krievijā un tuvējās Āzijas valstīs: Kazahstāna, Uzbekistāna, Kirgīzija – autopārvadājumi šajās valstīs mums ir ierasta lieta, gluži tāpat kā Eiropas Savienības ietvaros un KF teritorijā.

Atkarībā no kravas veida starptautiskie autopārvadājumi veicami attiecīgajos transportlīdzekļos – refrižeratoros, konteineros, ar tentu segtajās automašīnās. Tā, refrižeratorus mēs izmantojam saldētu produktu transportēšanai, tādu kā gaļa, zivis, dārzeņi, arī alkoholisko dzērienu un citu pārtikas produktu pārvadājumiem, kuri pieprasa pastāvīgas temperatūras uzturēšanu. Mūsu klienti, kas izmantojuši pārvadājumus refrižeratoros, vienmēr bijuši apmierināti ar sniegto pakalpojumu kvalitāti. Refrižerators ir ideāli piemērots starptautiskajiem pārtikas produktu pārvadājumiem – bez kvalitātes zaudēšanas, bez kavēšanās un nepatikšanām.  

Kravas pārvadājumi ar tentu segtajās automašīnās – tā ir lieliska iespēja savlaicīgi piegādāt praktiski katru kravu jebkurā uz kartes apzīmētā vietā. Tents pasargā kravu no visiem iespējamiem bojājumiem, turklāt šādas automašīnas ļauj jums ietaupīt laiku un naudu, kas ir būtisks faktors katrā biznesā.

Virsgabarīta kravu pārvadājumi mūsdienās ir ļoti pieprasīti. Ar virsgabarīta kravām jārīkojas īpaši uzmanīgi un rūpīgi, tāpēc uzticēt to transportēšanu neprofesionāliem nozīmē pakļaut riskam gan kravu, gan savu naudu. Mēs veicam virsgabarīta kravu pārvadājumus pietiekoši bieži un esam uzkrājuši lielu pieredzi šajā jomā. Uzticot virsgabarīta kravu starptautisko pārvadājumus mūsu kompānijai, jūs variet būt droši, ka krava tiek piegādāta nebojāta un savlaicīgi.

Bez standartveida kravu pārvadājumiem mūsu kompānijai ir liela pieredze tādu kravu transportēšanā kā alkoholiskie dzērieni, lopbarība, pārtikas produkti, ārstnieciskie preparāti. Turklāt mūsu kompānija nodrošina ķīmisko vielu transportēšanu, tostarp arī toksisku. Šim nolūkam mēs izmantojam speciālus konteinerus, kas paredzēti tieši šādiem pārvadājumiem. Tas nozīmē, ka jūsu krava tiks nogādāta maksimāli drošā veidā jebkurā vietā Krievijas Austrumeiropas daļā vai tuvējā Āzijā.

Ja jums nepieciešams starptautisko pārvadājumu pakalpojumu sniedzējs, mūsu kompānijas izvēle būs vispareizākais risinājums. Plašs pārvadājamo kravu klāsts, profesionāli darbinieki un sadarbība ar daudzām kompānijām Eiropā, Krievijā un tuvējā Āzijā – viss tas izdevīgi atšķir mūs no citām līdzīgām kompānijām. Uzticiet savas kravas profesionāliem un jūs nekad nenožēlosiet par savu izvēli!

 

Ваше имя
Телефон
E-mail
Пункт отправления
Пункт назначения
Описание груза и комментарии
  Создание сайта - Seoweb